Antoine Pentsch - "Praisie en Movement"

Antoine Pentsch - "Praisie en Movement" kopen? Bied vanaf 50!
Antoine Pentsch - "Praisie en Movement" kopen? Bied vanaf 50!Antoine Pentsch - "Praisie en Movement" kopen? Bied vanaf 50!Antoine Pentsch - "Praisie en Movement" kopen? Bied vanaf 50!Antoine Pentsch - "Praisie en Movement" kopen? Bied vanaf 50!Antoine Pentsch - "Praisie en Movement" kopen? Bied vanaf 50!Antoine Pentsch - "Praisie en Movement" kopen? Bied vanaf 50!Antoine Pentsch - "Praisie en Movement" kopen? Bied vanaf 50!
  • Antoine Pentsch (1925-2012)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1967
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Epreuve d'Artiste
Kunstenaar: Antoine Pentsch (1925-2012)
Techniek: Ets
Jaartal: 1967
Maat: 64 x 50 cm
Afbeeldingsmaat: 45 x 29 cm
Conditie: gesigneerd in potlood, sporen van gebruik aan de randen maar raken de afbeelding niet.

Wordt verzonden in een koker.

Sporen van gebruik aan de randen
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Antoine Pentsch (1925-2012)

Frans Frans Luxemburger Luxemburger Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Flueel
Lid sinds 2018
52 verkochte items
Alle items (5)
64 cm
50 cm