Anton Fortuin - Houten sculptuur: Bruid met boeket - 1951

Anton Fortuin - Houten sculptuur: Bruid met boeket - 1951 kopen? Bied vanaf 1195!
Anton Fortuin - Houten sculptuur: Bruid met boeket - 1951 kopen? Bied vanaf 1195!Anton Fortuin - Houten sculptuur: Bruid met boeket - 1951 kopen? Bied vanaf 1195!Anton Fortuin - Houten sculptuur: Bruid met boeket - 1951 kopen? Bied vanaf 1195!Anton Fortuin - Houten sculptuur: Bruid met boeket - 1951 kopen? Bied vanaf 1195!Anton Fortuin - Houten sculptuur: Bruid met boeket - 1951 kopen? Bied vanaf 1195!
  • Anton Fortuin (1880-1967)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1951
Techniek Hout
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Afmetingen 38 x 14.5 x 12.7 cm (h x b x d)
Gewicht 2446 gram
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1
Gestoken houten sculptuur, op idem console, van Anton Fortuin. Voorstelling van een bruid met boeket.  Afmetingen beeld: H38 x B 14,5 x D12,7 cm. Afmetingen console: H22 x B17 X D14 cm. Het beeld is op de voet gesigneerd door de kunstenaar. Op de console staat het jaartal, 1951. Gewicht beeld: 1309 gram, gewicht  console: 1137 gram. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het beeld kan ook worden verstuurd.