Anton Heyboer: Ets, Jezus aan Kruis

Anton Heyboer: Ets, Jezus aan Kruis kopen? Bied vanaf 900!
Anton Heyboer: Ets, Jezus aan Kruis kopen? Bied vanaf 900!Anton Heyboer: Ets, Jezus aan Kruis kopen? Bied vanaf 900!

Geplaatst door  Corina

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Anton Heyboer (1924-2005)

Bijzonder mooie ets van Anton Heyboer met rode menie
Gesigneerd door Anton Heyboer met potlood .
De grootte van het papier is 39 cm X 53,5 cm
De grootte van de ets zelf is 20 cm X 23,5 cm

Wij hebben in de jaren 80 de ets bij Petra in Ilp gekocht.
Zij vertelde ons dat Anton geen etsen meer maakte en dat dit
een van zijn laatst gemaakte etsen was. Het is een mooi en uniek exemplaar.
De ets is als investering gekocht. Het is nooit ingelijst geweest en heeft altijd in een kast gelegen.

De ets is afgedrukt op dik handgeschept hahnemuhle papier voorzien van een watermerk, zie foto.

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(51)
Geplaatst door  Corina

verkochte items
Starttijd:22-03-2016 om 16:07
Eindtijd:06-04-2016 om 16:07
Openingsbod€ 900
ObjectlocatieNederland