Anton Heyboer - Kip in Acrylverf op papier

Anton Heyboer - Kip in Acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer - Kip in Acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Kip in Acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Kip in Acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Kip in Acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 300!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1996
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klassieke kip van Heyboer in rood, geel en zwart. Of is het een kip met een kop van een teckel? Of een trotse haan? Komt met basic lijst in bijpassend rood.