Anton Heyboer - Kip in Acrylverf op papier

Anton Heyboer - Kip in Acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer - Kip in Acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Kip in Acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Kip in Acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Kip in Acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 300!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1996
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
Lijst80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klassieke kip van Heyboer in rood, geel en zwart. Of is het een kip met een kop van een teckel? Of een trotse haan? Komt met basic lijst in bijpassend rood.

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (67)

Geplaatst door  Sander-Fritz

Lid sinds 2018
0 verkochte items
60 cm
80 cm
60 cm
80 cm
Starttijd:23-01-2019 om 09:26
Eindtijd:30-01-2019 om 22:28
Openingsbod € 300
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingAlleen per koerierGratis