Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 69 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 92 x 83.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 29-10-2023 om 14:34 |
Eindtijd | 20-11-2023 om 6:38 |