- Die goede oude tijd, handgesigneerd op de eerste, blanke pagina. Met een extra toegevoegde losse afbeelding. Omslag is deels beschadigd -Voor mensen van goede wil. Zacht kaft, 4e druk 1977. Over het Leger des Heils. Iets smoezelige conditie. -De ring van zeven. Sprookjes van Lidow. Rijk geïllustreerd. -Anton Pieck als illustrator. Rijk geïllustreerd! -De etser Anton Pieck. Zachte kaft. Mooi overzicht van zijn etsen.
Alle boeken zijn in goede, gebruikte staat.
Goed
goede, gebruikte staat; omslag heeft schade, vnl de achterkant (stukje papier mist)
Tot 10 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 23,00
€ 23,00