Originele ets door Anton Pieck zelf gedrukt op zijn eigen pers. De ets is gesigneerd in de plaat en nog eens met potlood gesigneerd rechts onder de plaat.Anton Pieck staat vermeld in de Pieter Scheen op blz.170.
Goed
Geen beschadigingen of vouwen.
Tot 2 kg.
€ 6,95