Anton Pieck - Anton Pieck inkttekening - Verkocht

Anton Pieck - Anton Pieck inkttekening kopen? Bied vanaf 150!
Tekening / Aquarel

Anton Pieck - Anton Pieck inkttekening kopen? Bied vanaf 150!Anton Pieck - Anton Pieck inkttekening kopen? Bied vanaf 150!
  • Anton Pieck (1895-1987)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen5 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Pieck

Inkttekening op papier
Afmeting papier is 15x9 cm afbeelding grootte is 5x5 cm
Passe partout verkleurd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Baarle, Nederland
Binnen Nederland € 11,75

Anton Pieck (1895-1987)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  LongRoad
Lid sinds 2020
11 verkochte items
5 cm
5 cm

ObjectlocatieBaarle,  Nederland
Starttijd10-4-2020 om 11:26
Eindtijd20-4-2020 om 18:38
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken