Anton Pieck - Anton Pieck inkttekening - Verkocht

Anton Pieck - Anton Pieck inkttekening kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Pieck - Anton Pieck inkttekening kopen? Bied vanaf 150!Anton Pieck - Anton Pieck inkttekening kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  LongRoad
FA. (1)

Lid sinds 2020
11 verkochte items
  • Anton Pieck (1895-1987)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen5 cm x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Pieck

Inkttekening op papier
Afmeting papier is 15x9 cm afbeelding grootte is 5x5 cm

Passe partout verkleurd

Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-04-2020 om 11:26
Eindtijd:20-04-2020 om 18:38
Marcdecrom
20 apr. / 10:34
€ 120