Anton Pieck - De paraplue verkoper. - Verkocht

Anton Pieck - De paraplue verkoper. kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 120,00

Anton Pieck - De paraplue verkoper. kopen? Bied vanaf 150!Anton Pieck - De paraplue verkoper. kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Artseller
FA. (10)

Lid sinds 2017
126 verkochte items
  • Anton Pieck (1895-1987)
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen9.1 cm x 5.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEigen druk door Anton Pieck
Originele ets,gemaakt en gedrukt door Anton Pieck.Grappig onderwerp.Gesigneerd in de plaat en nog eens in potlood buiten de plaat.

Is opgeplakt tegen passe partout. Minieme vochtplekjes.

Anton Pieck (1895-1987)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Artseller
FA. (10)

Lid sinds 2017
126 verkochte items
5.4 cm
9.1 cm
Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:22-04-2019 om 17:31
Eindtijd:20-05-2019 om 22:44
Marcel55
20 mei / 21:52
€ 120