Anton Pieck - Dom Utrecht

Anton Pieck - Dom Utrecht kopen? Bied vanaf 5!

Anton Pieck - Dom Utrecht

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Pieck - Dom Utrecht kopen? Bied vanaf 5!Anton Pieck - Dom Utrecht kopen? Bied vanaf 5!

Geplaatst door  Benhom

Lid sinds 2021
2 verkochte items
  • Anton Pieck (1895-1987)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlRomantisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 20 cm (h x b)
Lijst27 cm x 21.50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tekening van de Dom van Utrecht.  Ingelijst door kunsthandel Volmer te Hilversum.

ConditieRedelijk

Net ingelijst.

Anton Pieck (1895-1987)

Alle items van deze kunstenaar(11) Geplaatst door  Benhom

Lid sinds 2021
2 verkochte items
21.5 cm
27 cm
20 cm
26 cm

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-01-2021 om 21:58
Eindtijd:28-01-2021 om 21:35

Biedingen (11):

Iede001
28 jan. / 21:26
€ 60
Kunstisgunst
28 jan. / 21:25
€ 50
Calibris
28 jan. / 21:25
€ 45
Iede001
28 jan. / 21:19
€ 40
JanBaflo
28 jan. / 21:18
€ 35
Iede001
28 jan. / 21:17
€ 30
JanBaflo
28 jan. / 21:16
€ 25
Iede001
28 jan. / 21:15
€ 20
JanBaflo
28 jan. / 21:14
€ 15
Benjaminb
26 jan. / 22:40
€ 10
Tvanooster
22 jan. / 10:57
€ 5