Linksonder handgeschreven "eigen druk" en rechtsonder gesigneerd met "Anton Pieck."
Kan worden opgehaald in Haarlem of wordt goed verpakt en verzekerd verstuurd.
Goed
De ets is in goede staat. Garantie op lijsten wordt nooit gegeven. Kijk goed op de foto´s voor uw eigen indruk van het kunstwerk.
Tot 2 kg.
€ 9,95
Naar België
€ 14,95
€ 14,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 29,95