Anton Pieck - Zijn Leven, Zijn Werk - gesigneerd, gedateerd 1973 Bergen, genummerd -

Anton Pieck - Zijn Leven, Zijn Werk - gesigneerd, gedateerd 1973 Bergen, genummerd - kopen? Bied vanaf 60!
Anton Pieck - Zijn Leven, Zijn Werk - gesigneerd, gedateerd 1973 Bergen, genummerd - kopen? Bied vanaf 60!Anton Pieck - Zijn Leven, Zijn Werk - gesigneerd, gedateerd 1973 Bergen, genummerd - kopen? Bied vanaf 60!Anton Pieck - Zijn Leven, Zijn Werk - gesigneerd, gedateerd 1973 Bergen, genummerd - kopen? Bied vanaf 60!Anton Pieck - Zijn Leven, Zijn Werk - gesigneerd, gedateerd 1973 Bergen, genummerd - kopen? Bied vanaf 60!Anton Pieck - Zijn Leven, Zijn Werk - gesigneerd, gedateerd 1973 Bergen, genummerd - kopen? Bied vanaf 60!
  • Anton Pieck (1895-1987)
TypeKunstboeken
Jaartal1973
TechniekHardcover
OnderwerpBeeldende Kunst
Afmetingen33 x 26 cm (h x b)
Pagina's258

Het hardcover boek is in prima staat (omslag wat sleets).

Genummerd, handgesigneerd met pen en gedateerd 1973 in Bergen.

2 kg.
in goede tot zeer goede gebruikte staat. Het omslag is wat sleets.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Anton Pieck (1895-1987)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Miles
1788 verkochte items
Alle items van deze verkoper (170)
26 cm
33 cm
Starttijd7-12-2023 om 19:03
Eindtijd22-12-2023 om 19:22
Openingsbod € 60
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland