Anton Pieck - Sint Agathakapel Delft

Anton Pieck - Sint Agathakapel Delft kopen? Bied vanaf 60!
Anton Pieck - Sint Agathakapel Delft kopen? Bied vanaf 60!Anton Pieck - Sint Agathakapel Delft kopen? Bied vanaf 60!
  • Anton Pieck (1895-1987)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 13 x 7 cm (h x b)
Passe-partout 22 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 20/200
Mooie ets van Anton Pieck

De opbrengst is voor het goede doel
Terre des Hommes.
Doe een mooi bod.
ConditieRedelijk
Inktvlek op paspartou Niet op het werk.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00

Anton Pieck (1895-1987)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Theekopje
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)