Antoni Tapies - Zonder titel maar met lijst!

Antoni Tapies - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 590!
Antoni Tapies - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 590!Antoni Tapies - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 590!Antoni Tapies - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 590!Antoni Tapies - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 590!
  • Antoni Tapies (1923-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 40 cm (h x b)
Lijst64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie bewerkte ets van Tapies met lijst. Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!
U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of verzenden per koerier met lijst. Het werk zit in een gebruikte lijst maar prima toonbaar. De foto is door het glas van de lijst heen genomen.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Antoni Tapies (1923-2012)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2744 verkochte items
Alle items van deze verkoper (457)
54 cm
64 cm
40 cm
51 cm
Starttijd:01-11-2022 om 14:50
Eindtijd:14-11-2022 om 21:00
Openingsbod € 590
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier