Antoni Tapies - Zonder titel maar met lijst!

Antoni Tapies - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 575!
Antoni Tapies - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 575!Antoni Tapies - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 575!Antoni Tapies - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 575!Antoni Tapies - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 575!
  • Antoni Tapies (1923-2012)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst64 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie bewerkte ets van Tapies met lijst. Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!
U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of verzenden per koerier met lijst. Het werk zit in een gebruikte lijst maar prima toonbaar. De foto is door het glas van de lijst heen genomen.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Antoni Tapies (1923-2012)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3672 verkochte items
Alle items van deze verkoper (479)
54 cm
64 cm
40 cm
51 cm