14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37.5 x 27.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 54.6 x 44.6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Het werk bevindt zich in goede staat. De lijst heb ik in verband met nogal wijken van de hoeken proberen bij te werken. Dat is maar ten dele gelukt. Wel bij te werken. Maar wellicht dat de nieuwe eigenaar/ eigen- narede er toch een andere lijst omheen wil of deze lijst een andere kleur geven. Dan kunnen de naden die nu in de hoeken zitten sowieso gemakkelijk op- gevuld worden. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Oosterhout, Nederland |
Starttijd | 15-6-2022 om 13:03 |
Eindtijd | 28-6-2022 om 19:48 |