Mooie geometrische compositie van Antonio Calderara uit de serie “Tempo, Spazio, Luce” (1975). Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (17/40). In goede conditie.
Afmetingen: 50cm x 50cm (blad), 31cm x 31cm (beeld zeefdruk)
Goed
Er zitten wat vlekjes aan de randen van het blad, de meest prominente bovenaan. Ingelijst met passe-partout vallen alle onvolkomenheden onder het passe-partout en is het werk zeer goed.
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00