Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
ANTONIUS van BEEK
KIPPEN OP HET ERF
Aquarel in de maat 33 x 43 cm
Gesigneerd onder ant. van beek
In een orginele art deco lijst in de maat 46 x 56 cm
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Starttijd | 12-5-2014 om 19:36 |
Eindtijd | 22-5-2014 om 19:36 |