Antoon Markus - Straat te Damme - Verkocht

Antoon Markus - Straat te Damme kopen? Bied vanaf 30!
Tekening / Aquarel

Antoon Markus - Straat te Damme kopen? Bied vanaf 30!Antoon Markus - Straat te Damme kopen? Bied vanaf 30!Antoon Markus - Straat te Damme kopen? Bied vanaf 30!Antoon Markus - Straat te Damme kopen? Bied vanaf 30!Antoon Markus - Straat te Damme kopen? Bied vanaf 30!Antoon Markus - Straat te Damme kopen? Bied vanaf 30!Antoon Markus - Straat te Damme kopen? Bied vanaf 30!
  • Antoon Markus (1870-1955)
TypeTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst44 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het werk van een van de "Schilders van de Veluwezoom" (Haagse School), Antoon Markus, is gemaakt in gemengde techniek, tekening en aquarel. Het is afkomstig van een veiling in maart 2008 bij het Notarishuis Arnhem. De afbeelding is binnen het passepartout afgetekend/gekaderd en meet 26,5 x 23 centimeter, zoals op foto te zien is. Het werk is in goede staat, en mooi van kleur.
Markus maakte het in Damme, vermoedelijk aan het eind van de negentiende eeuw, of in 1900. De datering aangebracht op het werk, onder de signatuur, is onduidelijk.
De kleuren zijn in mooie staat, en het geheel is onbeschadigd. De lijst is wellicht gedateerd, maar in goede staat.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Winschoten, Nederland

ObjectlocatieWinschoten,  Nederland
Starttijd19-1-2024 om 9:12
Eindtijd2-2-2024 om 21:30
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken