5. Antoon Markus

Antoon Markus (1870-1955)

1 aangeboden items / 22 verkochte items

FA. (20 x Favoriet)

Antoon MARKUS (Arnhem, 1870 - Oosterbeek, 1955)

Antoon Markus - C5136-1, Rivier kopen? Bied vanaf 250!

Antoon Markus - C5136-1, Rivier

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd08-06-2021 om 19:41

Jaartal1927
Afmetingen45.5 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst