Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 180 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Anya Janssen- In het teken van de Saurischia
Olieverf op linnen - verso gesigneerd - 1990
Vroeg surrealistisch werk van de Nederlandse kunstschilder Anya Janssen
Indrukwekkende verbeelding van haarzelf als mens in het immense heelal.
De zijkanten van het doekframe zijn meegeschilderd.
Conditie | |
Conditie | Goed |
Geen beschadigingen in het doek. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Elst, Nederland |
Starttijd | 9-2-2021 om 17:06 |
Eindtijd | 12-2-2021 om 22:59 |
Objectlocatie | Elst, Nederland |