Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2005 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 51 cm (h x b) |
Incl. lijst | 61.5 x 51.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 8/15 |
Bijzonder zeldzaam kleuren ets van cartoonist, illustrator, politiek tekenaar, schilder Arend Gideon van Dam. Zijn werk verschijnt onder meer in het Financieel Dagblad, NRC Handelsblad, De Volkskrant en de New York Times.
1 x Arend Gideon van Dam Kleuren ets op papier, getiteld "De droge tranen van Ivette" 8/15
Kunstenaar: Arend Gideon van Dam
Titel: "De droge tranen van Ivette" (Vrij naar Picasso)
Techniek: Kleuren ets op papier
Jaartal: 2005
Oplage: 8/15
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Formaat afbeelding (HxB): 61 x 51 cm
Formaat lijst: (HxBxD): 61,5 x 51,5 x 2 cm
Gewicht: 2100 Gram
Ingelijst: Ja
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Assendelft, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Assendelft, Nederland |
Starttijd | 2-7-2019 om 22:00 |
Eindtijd | 14-7-2019 om 19:23 |