Ari Stolk - Ree in bos - Verkocht

Ari Stolk - Ree in bos kopen? Bied vanaf 20!

Ari Stolk - Ree in bos kopen? Bied vanaf 20!Ari Stolk - Ree in bos kopen? Bied vanaf 20!
  • Ari Stolk (1934-2017)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gouache
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 11 cm (h x b)
Incl. lijst 32 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Werkje van Ari Stolk - Ree in bos.
Circa jaren 70
Uit archief / nalatenschap kunstenaar.
Rechtstreeks uit nalatenschap kunstenaar (archiefmateriaal)
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ter apel, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Ari Stolk (1934-2017)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  MoWoCos
Lid sinds 2017
41 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
23 cm
32 cm
11 cm
20 cm