Arie Brinkman - lot van vier diverse geometrie - Verkocht

Arie Brinkman - lot van vier diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!
Arie Brinkman - lot van vier diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!Arie Brinkman - lot van vier diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!Arie Brinkman - lot van vier diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!Arie Brinkman - lot van vier diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!Arie Brinkman - lot van vier diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!
  • Arie Brinkman (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie kleine zeefdruk van Arie Brinkman uitgebracht door en met de kunstenaars van Badhuis te Gorinchem. Tevens werk van Cornelis Hoek, foto van Marinus Knip ( niet gesigneerd) en rood, wit groen geblokt werk uit andere bron , niet gesigneerd.
 Wordt aangetekend verzonden.  Ophalen kan natuurlijk ook .
Kom het werk vooraf beoordelen in onze schatkamer bij galerie Rotor in Gorcum.
Of na aankoop tijdelijk opslaan in ons depot.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Arie Brinkman (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2735 verkochte items
Alle items van deze verkoper (464)
20 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-11-2022 om 15:12
Eindtijd:26-12-2022 om 12:12
Aschipper
25 dec. / 22:02
€ 45