Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie

Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!
Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!
  • Arie Brinkman (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie kleine zeefdruk van Arie Brinkman uitgebracht door en met de kunstenaars van Badhuis te Gorinchem. Tevens werk van Cornelis Hoek, foto van Marinus Knip ( niet gesigneerd), Anneke Schenk, Henk van Bennekum, paul van de vliet  en zwart wit werk, iets groter uit andere bron , niet gesigneerd. Verschillende kwaliteiten qua staat van het werk.
 Wordt aangetekend verzonden.  Ophalen kan natuurlijk ook .
Kom het werk vooraf beoordelen in onze schatkamer bij galerie Rotor in Gorcum.
Of na aankoop tijdelijk opslaan in ons depot.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Arie Brinkman (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2735 verkochte items
Alle items van deze verkoper (464)
20 cm
20 cm
Sluit over 1d 14u 2m 41s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
Starttijd:18-01-2023 om 08:33
Eindtijd:30-01-2023 om 21:08