Arie J. Bouter - Toren chamotte klei -1999- - Verkocht

Arie J. Bouter - Toren chamotte klei -1999- kopen? Bied vanaf 80!
Beeld / Object

Arie J. Bouter - Toren chamotte klei -1999- kopen? Bied vanaf 80!Arie J. Bouter - Toren chamotte klei -1999- kopen? Bied vanaf 80!Arie J. Bouter - Toren chamotte klei -1999- kopen? Bied vanaf 80!Arie J. Bouter - Toren chamotte klei -1999- kopen? Bied vanaf 80!Arie J. Bouter - Toren chamotte klei -1999- kopen? Bied vanaf 80!Arie J. Bouter - Toren chamotte klei -1999- kopen? Bied vanaf 80!Arie J. Bouter - Toren chamotte klei -1999- kopen? Bied vanaf 80!
  • Arie J. Bouter (1942)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1999
Techniek Overig
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Architectuur
Afmetingen 35 x 10 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 2000 gram
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1
Uniek beeld van beeldend kunstenaar Arie Bouter (Gouda 1942) geinspireerd door het werk van Jeroen Bosch, de surrealisten en de eeuwenoude Zuid-Europese architectuur. Aan de onderzijde gesigneerd, gedateerd en in perfecte conditie. Bij voorkeur af te halen in Utrecht of verzenden.
Binnen Nederland € 11,95

Arie J. Bouter (1942)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunstmest
581 verkochte items
Alle items (0)
10
35
8