Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 34.5 x 96 cm (h x b) |
Incl. lijst | 41.5 x 102 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een prachtige en zeer grote aquarel van de kunstenaar Arie Zonneveld (1905-1941). Gesigneerd rechts onder.
Arie Zonneveld leefde van 1905 tot 1941. Hij was ook een zeer begenadigd etser. Zijn werk is geliefd onder talloze verzamelaars.
Zie ook: RKD 86542
Ook vermeld in Jacobs en Scheen.
Afmetingen met lijst ca. : 102 cm. x 41,5 cm. Aquarel: 96 cm. x 34,5 cm.
Conditie: heel goed. De oude lijst is beschadigd.
Het glas weerspiegelt helaas nogal in de foto's.
Het kunstwerk kan worden afgehaald in Rotterdam. Het risico van glasbreuk tijdens pakketverzending is te groot! Het inschakelen van een koerier is natuurlijk ook mogelijk.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 12-11-2021 om 18:20 |
Eindtijd | 21-11-2021 om 21:57 |