Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenhoutsnede, potlood gesigneerd rechtsonder. Kleurenhoutsnede eigen handdruk linksonder. Beeldmaat 20 x 30 cm. Lijstmaat 38 x 48,5 cm.
Arie Zonneveld is geboren in 1905 en overleden in 1941.
Starttijd | 9-11-2015 om 16:15 |
Eindtijd | 18-11-2015 om 20:15 |