Fraai gekleurd werk van Arie Zonneveld. Tekst links onder de druk: Kleurenhanddruk
De bloem is een Oost Indische kers met mooie geel- en Oranje tinten. Een van de pareltjes uit het werk van Arie Zonneveld.
Afmetingen incl lijst: H38 x b24cm. Afmetingen voorstelling: H21.5 x b10cm
Het werk is rechts onderin gesigneerd in de druk(monogram), rechtsonder en in potlood Arie Zonneveld. De authenticiteit van het aangeboden werk kan volledig worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Arie Zonneveld
Amsterdam 29-12-1905 – Den Haag 05-04-1941
Arie Zonneveld was een Nederlands graficus en kunstschilder. Arie Zonneveld wilde tekenleraar worden en na de HBS besloot hij te gaan studeren op de avondcursus van de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Arie stond in strijd tussen het leraarschap of de artistieke vrijheid. Hij zou gaan kiezen voor de artistieke zelfwerkzaamheid. Hij maakte de opleiding op de Academie van Beeldende Kunsten niet af. Hij vond dat het zijn fantasie en zijn geest onvoldoende stimuleerde en inspireerde. Arie werd vanaf toen vrij kunstenaar en schilder. Hij vervaardigde vele houtsnedes, schilderde en maakte etsen en aquarellen. Zijn houtsnedes worden fanatiek verzameld.