Arjan Brentjes - Bijlmer Bullewijk

Arjan Brentjes - Bijlmer Bullewijk kopen? Bied vanaf 40!
Arjan Brentjes - Bijlmer Bullewijk kopen? Bied vanaf 40!Arjan Brentjes - Bijlmer Bullewijk kopen? Bied vanaf 40!
  • Arjan Brentjes (1971)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2001
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 67 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 60 exemplaren

Zeefdruk van Arjan Brentjes (1971).  Gesigneerd met potlood.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Arjan Brentjes (1971)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3732 verkochte items
Alle items van deze verkoper (480)
96 cm
67 cm