Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 89 x 89 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Deze prachtige serie zeefdrukken 'Changes' van beeldend kunstenaar Arjan van Arendonk (1957, 's-Hertogenbosch), heeft de natuur als inspiratiebron. Ik zou het prettig vinden als je het werk komt ophalen. Ik wil het ook komen brengen. In dat geval vraag ik een (redelijk) bedrag voor de benzinekosten.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Starttijd | 5-2-2021 om 21:30 |
Eindtijd | 12-2-2021 om 21:22 |
Objectlocatie | EINDHOVEN, Nederland |