Arjan van Arendonk - Olieverf op doek: "Systeem" - 1991

Arjan van Arendonk - Olieverf op doek: "Systeem" - 1991 kopen? Bied vanaf 495!
Arjan van Arendonk - Olieverf op doek: "Systeem" - 1991 kopen? Bied vanaf 495!Arjan van Arendonk - Olieverf op doek: "Systeem" - 1991 kopen? Bied vanaf 495!Arjan van Arendonk - Olieverf op doek: "Systeem" - 1991 kopen? Bied vanaf 495!Arjan van Arendonk - Olieverf op doek: "Systeem" - 1991 kopen? Bied vanaf 495!Arjan van Arendonk - Olieverf op doek: "Systeem" - 1991 kopen? Bied vanaf 495!Arjan van Arendonk - Olieverf op doek: "Systeem" - 1991 kopen? Bied vanaf 495!Arjan van Arendonk - Olieverf op doek: "Systeem" - 1991 kopen? Bied vanaf 495!Arjan van Arendonk - Olieverf op doek: "Systeem" - 1991 kopen? Bied vanaf 495!Arjan van Arendonk - Olieverf op doek: "Systeem" - 1991 kopen? Bied vanaf 495!Arjan van Arendonk - Olieverf op doek: "Systeem" - 1991 kopen? Bied vanaf 495!
  • Arjan van Arendonk (1957)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1991
Stijl Modern
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst 105 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Olieverf op doek van Arjan van Arendonk. Titel: "Systeem". Jaar: 1991. Afmetingen incl lijst: H105 x b104cm. Afmetingen voorstelling: H100 x b100cm. Het werk is, op de achterzijde, gesigneerd en gedateerd, door de kunstenaar.
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met Swift(kleine kunstkoerier).

Arjan van Arendonk (1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KiewitKunst
6459 verkochte items
Alle items van deze verkoper (736)
104 cm
105 cm
100 cm
100 cm