Auke de Vries - zonder titel [serie 3 tekeningen]
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
Jan van Campenhout - Schildersatelier
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 36 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
Goed Het aangeboden werk is gemaakt rond 1880 . Is rechts onder met monogram A.H. Is in goede staat , met de gebruikelijke ouderdom sporen | |||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 2 kg.
Garantie | |||||