Armand Rassenforse - Les affiches etrangere.Huile Russe.

Armand Rassenforse - Les affiches etrangere.Huile Russe. kopen? Bied vanaf 100!
Armand Rassenforse - Les affiches etrangere.Huile Russe. kopen? Bied vanaf 100!Armand Rassenforse - Les affiches etrangere.Huile Russe. kopen? Bied vanaf 100!
  • Armand Rassenforse (1862-1934)
TypeAffiches
Jaartal1897
TechniekLitho
OnderwerpReclame
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 20.5 cm (h x b)
Kleine litho op veleinpapier.
Originele prent uit het boek Les Affiches etrangere Illustrees.Zeer zeldzaam.

Armand Rassenforse (1862-1934)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  rguijt1979

Lid sinds 2020
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
20.5 cm
28 cm
Starttijd:16-08-2022 om 00:06
Eindtijd:20-08-2022 om 10:45
Openingsbod € 100
ObjectlocatieKatwijk,  Nederland