Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2017 |
Techniek | Giclée |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 53.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Authentieke giclee op handgeschept katoenpapier. Gesigneerd en getekend met de hand in potlood door Armando. Uitgegeven in 2017, komt uit een oplage van 25 exemplaren (getekend e.a.). Het werk verkeert in perfecte staat en is nooit ingelijst geweest, steeds zorgvuldig bewaard.
Afmetingen blad: 61,0 x 53,5 cm;
Afmetingen beeld: 47,7 x 42,5 cm;
Verzending als afhaling mogelijk. Verzending enkel naar BE en NL (kostprijs verzending naar BE / NL = 10,00 EUR).
Indien u opteert voor verzending wordt het werk zorgvuldig verpakt en
aangetekend verstuurd.
Aarzel niet om contact op te nemen.
Conditie | |||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||
Absolute nieuwstaat (nooit ingelijst) | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 9000, België | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 14-3-2021 om 15:06 |
Eindtijd | 28-3-2021 om 23:33 |
Objectlocatie | 9000, België |