Kunstenaars
Arnout van Gilst (1898-1981)
Titel van het kunstwerk
Stilleven met bloemen
jaar
1960/70
technologie
Olie op het paneel
handtekening
Handgesigneerd
staat
In goede staat
Verkocht met lijst
Gewicht
7 kg
Afbeeldingsgrootte
45 x 55 cm
Totale afmetingen
63 × 73 × 7 cm
Van Gilst woonde en werkte tot 1937 in Den Haag, waarna hij naar Haarlem verhuisde. Als student aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag begon hij als beeldhouwer en begon hij na 1923 met schilderen. Van Gilst schilderde in een naturalistisch-impressionistische stijl en zijn werk wordt nog steeds zeer gewaardeerd.
Prachtig diep donker getint stilleven van bovengenoemde schilder.
Stijl in een perfect passende lijst, geschilderd op een schoolbord, gesigneerd aan de rechterkant.
Het schilderij en de lijst zijn ook in perfecte staat, dus ik kan ze in een groot pakket opsturen,
aangetekend per email in een zorgvuldige verpakking.