Arthur Stam - 3 vroege etsen

Arthur Stam - 3 vroege etsen kopen? Bied vanaf 70!
Arthur Stam - 3 vroege etsen kopen? Bied vanaf 70!Arthur Stam - 3 vroege etsen kopen? Bied vanaf 70!Arthur Stam - 3 vroege etsen kopen? Bied vanaf 70!Arthur Stam - 3 vroege etsen kopen? Bied vanaf 70!Arthur Stam - 3 vroege etsen kopen? Bied vanaf 70!Arthur Stam - 3 vroege etsen kopen? Bied vanaf 70!Arthur Stam - 3 vroege etsen kopen? Bied vanaf 70!Arthur Stam - 3 vroege etsen kopen? Bied vanaf 70!Arthur Stam - 3 vroege etsen kopen? Bied vanaf 70!Arthur Stam - 3 vroege etsen kopen? Bied vanaf 70!Arthur Stam - 3 vroege etsen kopen? Bied vanaf 70!Arthur Stam - 3 vroege etsen kopen? Bied vanaf 70!Arthur Stam - 3 vroege etsen kopen? Bied vanaf 70!
  • Arthur Stam (1953)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1980
Techniek Ets/Aquatint
Stijl Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 43 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage 9
Hierbij drie vroege ersen van Erthur Stam allen goed in kleur met oplages van 18/12/9.

Allen eigen druk en met de hand gesigneerd.

Unieke kans om vroeg werk van deze opkomende kunstenaar te bemachtigen.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 120,00

Arthur Stam (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  ZaumArts
Lid sinds 2024
2 verkochte items
Alle items (2)
50 cm
43 cm