Arturo - Kleurengiclee DE DREIGING Handgesigneerd - Verkocht

Arturo - Kleurengiclee DE DREIGING Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1980 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Arturo (1954)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Prachtige giclee van ArturoAfmeting blad  42x42 cm  in perfecte staatHandgesigneerd EA exemplaar

Arturo (1954)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (34)

1980 verkochte items
42 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:05-10-2018 om 21:47
Eindtijd:12-10-2018 om 22:42
ttukker
12 okt. / 21:15
€ 25