Arty Grimm - Zonder titel - Verkocht

Arty Grimm - Zonder titel kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Arty Grimm - Zonder titel kopen? Bied vanaf 90!Arty Grimm - Zonder titel kopen? Bied vanaf 90!Arty Grimm - Zonder titel kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Arty Grimm (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 27 cm (h x b)
Lijst39 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage127/200
Dit werk is rechtsonder gesigneerd en genummerd. Het werk is ingelijst met passe-partout en zit achter glas.

Arty Grimm (1950)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
48 cm
39 cm
27 cm
16 cm
Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2022 om 17:03
Eindtijd:02-08-2022 om 12:17
katrinadh
02 aug. / 00:46
€ 100