August Kammer - Burgwal Haarlem - Verkocht

August Kammer - Burgwal Haarlem kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 52,90 (Incl. 15% veilingkosten)

August Kammer - Burgwal Haarlem kopen? Bied vanaf 15!August Kammer - Burgwal Haarlem kopen? Bied vanaf 15!August Kammer - Burgwal Haarlem kopen? Bied vanaf 15!August Kammer - Burgwal Haarlem kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  AnnekeK

Lid sinds 2020
13 verkochte items
  • August Kammer (1886-1946)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 24 cm (h x b)
Lijst32 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van de Burgwal in Haarlem, August Eduard Wilhelm Hugo Kammer.
Gesigneerd in de ets en handgesigneerd met potlood.
Mooi ingelijst door kunsthandel Beekmans & Waning uit Haarlem.

Bij voorkeur afhalen.

Dit item is verkocht voor 52,90(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 13:53
Eindtijd:22-04-2020 om 20:45
Biedingen (6)
MickeyF71
22 apr. / 20:39
€ 46
Noudje
22 apr. / 20:39
€ 41
MickeyF71
22 apr. / 20:36
€ 36
Noudje
22 apr. / 20:34
€ 31
MickeyF71
22 apr. / 20:34
€ 30
MickeyF71
22 apr. / 19:10
€ 15