Auke Bergsma - Sylvia I - Verkocht

Auke Bergsma - Sylvia I kopen? Bied vanaf 1!
Fotografie

Auke Bergsma - Sylvia I kopen? Bied vanaf 1!Auke Bergsma - Sylvia I kopen? Bied vanaf 1!Auke Bergsma - Sylvia I kopen? Bied vanaf 1!Auke Bergsma - Sylvia I kopen? Bied vanaf 1!
  • Auke Bergsma (1950)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 1982
Techniek C-Print
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 26.5 x 18 cm (h x b)
Passe-partout 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 10 exemplaren
Auke Bergsmagesigneerd en genummerd met potlood op het passepartout en achter op de fotonr. 4/ 10in zeer goede staat
Binnen Nederland € 11,00

Auke Bergsma (1950)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Renee
2988 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
40 cm
50 cm
18 cm
26.5 cm