Barbara Jonk - Landschap

Barbara Jonk - Landschap kopen? Bied vanaf 20!

Barbara Jonk - Landschap

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (8)

1088 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Barbara Jonk (1955)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDING in NL
  • Nummer kan afwijken van de foto
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 1
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Barbara Jonk (1955)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (8)

1088 verkochte items
28.5 cm
21 cm

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-01-2021 om 18:24
Eindtijd:31-01-2021 om 15:28

Biedingen (1):

Byar
31 jan. / 12:22
€ 20