Bart van Belkom - Olieverf op board, Perceptive faculty I - Verkocht

Bart van Belkom - Olieverf op board, Perceptive faculty I kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 586,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Bart van Belkom - Olieverf op board, Perceptive faculty I kopen? Bied vanaf 70!Bart van Belkom - Olieverf op board, Perceptive faculty I kopen? Bied vanaf 70!Bart van Belkom - Olieverf op board, Perceptive faculty I kopen? Bied vanaf 70!Bart van Belkom - Olieverf op board, Perceptive faculty I kopen? Bied vanaf 70!Bart van Belkom - Olieverf op board, Perceptive faculty I kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43347 verkochte items
Alle items van deze verkoper (637)
  • Bart van Belkom (1950)
Jaartal1981
DragerBoard
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 49 cm (h x b)
Lijst65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Wat lichte beschadigingen van de verflaag (met name wat krasjes), wat oppervlaktevuil.

Bart van Belkom (1950)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43347 verkochte items
50.5 cm
65.5 cm
49 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 586,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-05-2020 om 12:34
Eindtijd:17-05-2020 om 20:32
Biedingen (32)
FrankVanKeeren
17 mei / 20:26
€ 510
Okram
17 mei / 20:26
€ 490
FrankVanKeeren
17 mei / 20:21
€ 470
Okram
17 mei / 20:21
€ 450
FrankVanKeeren
17 mei / 20:14
€ 430
Okram
17 mei / 20:14
€ 410
FrankVanKeeren
17 mei / 20:12
€ 390
Okram
17 mei / 20:11
€ 370
FrankVanKeeren
17 mei / 20:11
€ 350
Okram
17 mei / 20:11
€ 330
FrankVanKeeren
17 mei / 20:07
€ 310
Okram
17 mei / 20:07
€ 290
FrankVanKeeren
17 mei / 20:07
€ 270
Okram
17 mei / 20:07
€ 260
FrankVanKeeren
17 mei / 20:06
€ 240
Okram
17 mei / 20:06
€ 220
FrankVanKeeren
17 mei / 20:04
€ 200
Okram
17 mei / 20:04
€ 190
FrankVanKeeren
17 mei / 20:01
€ 180
Okram
17 mei / 20:01
€ 170
FrankVanKeeren
17 mei / 20:01
€ 160
Okram
17 mei / 20:01
€ 150
FrankVanKeeren
17 mei / 20:01
€ 140
Okram
17 mei / 20:01
€ 130
FrankVanKeeren
17 mei / 19:59
€ 120
Okram
17 mei / 19:56
€ 110
Donna55
17 mei / 19:56
€ 100
Okram
17 mei / 19:56
€ 100
Donna55
17 mei / 16:13
€ 90
ReneeJonker
17 mei / 16:11
€ 80
Donna55
17 mei / 16:11
€ 80
ReneeJonker
07 mei / 20:37
€ 70