Gerardus Johannes Ernens - bloemen in vaas
Enrique Marin Munoz - La ventura
Henri Pieck - Op uitkijk naar de vrijheid, Buchenwald
Johan Dijkstra - De Ploeg- Dorpsgezicht Obergum Winsum
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 56 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Elst, Nederland |
Objectlocatie | Elst, Nederland |
Starttijd | 6-4-2023 om 16:39 |
Eindtijd | 15-4-2023 om 22:31 |