Bernadette Leijdekkers - Tulpen

Bernadette Leijdekkers - Tulpen kopen? Bied vanaf 65!
Bernadette Leijdekkers - Tulpen kopen? Bied vanaf 65!Bernadette Leijdekkers - Tulpen kopen? Bied vanaf 65!Bernadette Leijdekkers - Tulpen kopen? Bied vanaf 65!Bernadette Leijdekkers - Tulpen kopen? Bied vanaf 65!Bernadette Leijdekkers - Tulpen kopen? Bied vanaf 65!
  • Bernadette Leijdekkers (1949)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Acryl
Drager Paneel
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.
Prachtig aquarel mooi ingelijst.
Als nieuw.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bedum, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Bernadette Leijdekkers (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (14)

Geplaatst door  JannySchipper
Lid sinds 2025
1 verkochte items
Alle items (1)
50 cm
40 cm
40 cm
30 cm