JannySchipper
  3. Ervaren verkoper
  5. JannySchipper

JannySchipper

Lid sinds 2025 / Bedum, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Bernadette Leijdekkers - Tulpen kopen? Bied vanaf 65!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Tulpen
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 65