Bernard Buffet - Bernard Buffet - NATURE MORTE AUX FRUIT - Litho uit 1967 drukgesigneerd - Verkocht

Bernard Buffet - NATURE MORTE AUX FRUIT - Litho uit 1967 drukgesigneerd kopen? Bied vanaf 129!
Grafiek (handgesigneerd)

Bernard Buffet - NATURE MORTE AUX FRUIT - Litho uit 1967 drukgesigneerd kopen? Bied vanaf 129!Bernard Buffet - NATURE MORTE AUX FRUIT - Litho uit 1967 drukgesigneerd kopen? Bied vanaf 129!
  • Bernard Buffet (1928-1999)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Bernard Buffet

1928 - 1999

Nature morte aux fruit

Lithografie uit 1967

gedrukt door Ferdinand Mourlot , Paris

op mat ruw papier

drukgesigneerd

afmetingen beeld 15,5 x 22,0 cm

afmetingen blad 23,8 x 31,0 cm

in goede staat

kan in een passepartout formaat  40,0 x 50,0 cm van Museumqualiteit geleverd worden.

De extra kosten hiervan zijn euro 9,00

Garantie: