Bernard van Beek - Olieverf op paneel, Koeien Melken
Omschrijving
Bernard van Beek (1875-1941)
Type kunstwerk
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Olieverf
Drager
Paneel
Stijl
Klassiek
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
30 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst
44 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Prachtig schilderij (olieverf op paneel) van Bernard A. van Beek
Te zien is een boer die een koe aan het melken is, een andere boer loopt met zijn emmer richting een volgende koe. Op de achtergrond zijn er nog wat meer koeien zichtbaar en ook typerend voor een Hollands landschap een molen.
Bernard A. van Beek Amsterdam 1875 - 1941 Kortenhoef
De kunstschilder Bernard van Beek woonde en werkte in Amsterdam maar kwam vanaf 1901 regelmatig in Kortenhoef om er te schilderen. In 1911 vestigde hij zich definitief in dit waterrijke dorp. Hij was vriend en leerling van Gabriel wiens invloed in het vroege werk van Van Beek vooral te vinden is.
Het werk is in goede staat, op 2 foto's zijn wat restauratie (?) plekjes te zien. Vrijwel niet te zien als u het werk bekijkt, zie foto's van het hele werk. Het werk is netjes ingelijst!
Goed
Algehele staat is goed. Zie beschrijving, op 2 foto's wat (restauratie) plekjes te zien
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Klaaswaal, Nederland
Tot 10 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 25,00
€ 25,00