Bert van Santen - Ets, Heel die lentenacht (...) + Francine de Kriek - Zeefdruk, Bloem (LOT) - Verkocht

Bert van Santen - Ets, Heel die lentenacht (...) + Francine de Kriek - Zeefdruk, Bloem (LOT) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Bert van Santen - Ets, Heel die lentenacht (...) + Francine de Kriek - Zeefdruk, Bloem (LOT) kopen? Bied vanaf 1!Bert van Santen - Ets, Heel die lentenacht (...) + Francine de Kriek - Zeefdruk, Bloem (LOT) kopen? Bied vanaf 1!Bert van Santen - Ets, Heel die lentenacht (...) + Francine de Kriek - Zeefdruk, Bloem (LOT) kopen? Bied vanaf 1!Bert van Santen - Ets, Heel die lentenacht (...) + Francine de Kriek - Zeefdruk, Bloem (LOT) kopen? Bied vanaf 1!Bert van Santen - Ets, Heel die lentenacht (...) + Francine de Kriek - Zeefdruk, Bloem (LOT) kopen? Bied vanaf 1!Bert van Santen - Ets, Heel die lentenacht (...) + Francine de Kriek - Zeefdruk, Bloem (LOT) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44644 verkochte items
Alle items van deze verkoper (509)
  • Bert van Santen (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage24/40

Specificaties ets Bert van Santen hierboven benoemd

Specificaties zeefdruk Francine de Kriek
Jaartal: 1996
Oplagenummer: 24/40
Afmetingen: 65 X 50 cm (blad)
Conditie: Goed

Lichte golving van het blad

Bert van Santen (1958)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44644 verkochte items
50 cm
65.5 cm
Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-02-2020 om 13:50
Eindtijd:29-02-2020 om 19:37
Biedingen (2)
jade
28 feb. / 15:10
€ 3
nelleke1958
21 feb. / 14:01
€ 1