Menno Meijer - en andere!-Lot van 2 grafische werken.
George Heidweiller - Zeefdruk, Payback - Ingelijst (Groot)
Dorus Arts - Fraai omstreeks 1950 geschilderd olieverf "bos en heidegezicht" - GROOT!
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2005 |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.