FA. (1)

Biem Kikkert - Gedicht zonder titel

Biem Kikkert - Gedicht zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Polle
FA. (1)

Lid sinds 2020
7 verkochte items
  • Biem Kikkert (1952)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/25
Kunstenaar uit Bergen (NH)

Altijd in map bewaard

Biem Kikkert (1952)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Polle
FA. (1)

Lid sinds 2020
7 verkochte items
32 cm
45 cm
Starttijd:11-12-2020 om 11:00
Eindtijd:18-12-2020 om 22:34
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland